Chraňte své ruce

on .

Pokud pracujete v oblasti, kde je nutné si chránit ruce, tak pravděpodobně víte, že rukavic je několik druhů. Můžete si vybrat z různých materiálů – kožené, pletené, latexové – kdy každý materiál složí k něčemu jinému. Vybrat si také můžete podle funkce – jednorázové, do chladu, odolné proti říznutí, žáruvzdorné rukavice, odolné proti chemikáliím, mrazuvzdorné a další. Své ruce máme jenom jedny, a proto se o ně musíme starat, pečovat o ně a pracovními rukavicemi aspoň snížíme riziko.

Udělejte si plot podle vašich představ

on .

plotovky liškaUž dlouho chcete stavět plot a konečně jste se k tomu dostali? Pokud jste vybrali dřevěné latě, pak se rozhodně podívejte do Dřevoobchod Liška, který nabízí plotová prkna ze smrku, borovice nebo modřínu. Toto dřevo je kvalitní a má pěknou kresbu. Plotovky neboli plotové latě si můžete vybrat ve třech šířkách, délkách i tloušťkách. Zakončení plotovek si také můžete vybrat dle svého vkusu – zaoblené, zalomené, zkosené apod. Pokud toužíte po plotovkách, jaké jste viděli ve filmu a nikde je nemají, Liška vám je vyrobí. Samozřejmostí je i nabídka plotových rýglů, na které se plotovky šroubují. 

Zahradní lavičky - Santra

on .

Společnost Santra.eu prodává zahradní nábytek s dlouhou tradicí. Konstrukce jejich laviček jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou odolné vůči vnějším vlivům. Tyto konstrukce doplňují dřevěná sedátka také s povrchovou úpravou, takže jim nevadí ani venkovní nepříznivé prostředí. Santra.eu dodává i celé zahradní sety – komplety laviček se stoly. Pokud na zahradě trávíte mnoho času a rádi si jen tak sednete s knihou nebo s šálkem dobré kávy, pořiďte si zahradní lavičky, které vám zaručí pohodlné posezení. Zároveň budete mít kam usadit přátele při letní grilovačce či jiné společenské události.

Komponenty pro kované ploty

on .


IDEALTRADE, spol. s.r.o. je česká obchodní společnost, založená v roce 1996, která se zabývá prodejem a distribucí výrobků v oblasti stavebnictví, dům a zahrada.
V oboru kovaných výrobků pracuje od roku 2005 a postupně rozšiřuje sortiment pro zámečnické a kovářské práce. Aktuálně nabízí kované komponenty (profily, pásoviny, ozdobné tyče, špice, kování), vhodné pro výrobu bran, plotových dílců, zábradlí, mříží a jiných sestav. Výrobky jsou určeny jak pro řemeslníky, tak i pro šikovné kutily.

Dětské hriště

on .

Máte dům s velkou zahradou? Zahrada je ideální místo pro záhony či místo k posezení, ale nezapomínejte také na své ratolesti. Pro jejich dokonalé vyžití se vám dětská hřiště Zlín, která pro ně vytvoří zahradní ráj. V takovém ráji by rozhodně nesmělo chybět pískoviště, skluzavka, prolézačky a také úkryt, kam se dítě schová před přísnými zraky rodičů.

Usnadněte si práci

on .

Hledáte užitečného a nenahraditelného pomocníka, který vám ušetří spoustu práce na zahradě? Jedním z takových pomocníků je kalové čerpadlo, které využijete v mnoha situacích. Kalová čerpadla nachází uplatnění hlavně v období dešťů, kdy voda zatéká i do prostor, kde způsobuje škody. Můžete je tedy nainstalovat do zatopených sklepů, ale uplatnění najde také při zalévání zahrady dešťovou vodou či vypouštění vody z bazénů.

PUIDUKODA CZ - obchod a výroba teras, podlah apod.

on .

Mladou a dynamicky se rozvíjející společností na českém trhu je Puidukoda CZ s.r.o., jejíž založení se datuje teprve v březnu roku 2013. Své kořeny má tato společnost v Estonsku, kde působí stejnojmenná společnost, v jejímž portfoliu služeb je výroba palubek, teras, fasád, podlah a hoblovaných produktů. K výrobě se používá jakostní dřevo ze severského smrku a borovice a také je použito dřevo ze sibiřského modřínu. Tato firma klade na kvalitu velký důraz.