Plotové centrum: Jak vybrat vhodný plot?

on .

plotové centrum

Trendy ve světě bydlení se ubírají novým směrem. Majitelé rodinných domů si potrpí na elegantním vzhledu interiéru i exteriéru. Upouští se od drátěných plotů a do popředí se dostávají dřevěné a kované ploty. V současné době je k dostání pestrá škála plotů, přičemž jednotlivé druhy jsou charakteristické různými výhodami a nevýhodami. V následujících řádcích vám prozradíme, jaký plot se dokonale hodí k vašemu domu.

Dřevěné ploty

Dřevo jako ekologický materiál bude mít na trhu vždy přední postavení. Není se čemu divit, že jsou dřevěné ploty stále oblíbené. Ohraničují pozemek rodinných domů, chat i objektů v horských oblastech. Dřevo dotváří celkový obraz krajiny. Dřevěný plot je charakteristický vysokou pořizovací cenou a náročnou údržbou.

Kované ploty

Originalitu a luxus dodají vašemu domu kované ploty, k jejichž výrobě se používá vysoce kvalitní kov. Jednotlivá provedení se liší povrchovou úpravou. Jsou ideálním řešením u starších budov, klasických objektů, ale také u moderních rodinných domů. V nabídce je spousta kovaných výplní. Přestože je pořizovací cena vyšší, investice se vyplatí. Kované ploty jsou totiž bezúdržbové a pyšní se dlouhou životností.

Drátěné ploty

Nejběžnější jsou drátěné neboli pletivové ploty, které jsou levné. Chybí jim však estetická hodnota. Drátěné ploty se hodí spíše k ohraničení stavebních pozemků. Jejich nespornou výhodou je výborná cenová dostupnost a pestrá nabídka.

Plastové ploty

Levnou možností jsou plastové ploty, které se vyznačují ekologičností. K jejich výrobě se používá odpadní plast. Pyšní se vysokou odolností, tvarovou a barevnou stálostí a nenáročnou údržbou. Vybrat si můžete z mnoha barev. Plastové ploty jsou cenově dostupné a hodí se ke každému domu.

Pakliže potřebujete při výběru plotu poradit, obraťte se na plotové centrum. Postarají se o vás odborníci, kteří mají v segmentu s ploty letitou praxi.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit