PUIDUKODA CZ - obchod a výroba teras, podlah apod.

on . Posted in Zahrada

Mladou a dynamicky se rozvíjející společností na českém trhu je Puidukoda CZ s.r.o., jejíž založení se datuje teprve v březnu roku 2013. Své kořeny má tato společnost v Estonsku, kde působí stejnojmenná společnost, v jejímž portfoliu služeb je výroba palubek, teras, fasád, podlah a hoblovaných produktů. K výrobě se používá jakostní dřevo ze severského smrku a borovice a také je použito dřevo ze sibiřského modřínu. Tato firma klade na kvalitu velký důraz.

Hliníkové pergoly nabízí řadu výhod

on . Posted in Zahrada

Disponuje váš dům velkou zahradou? Chcete si na zahradě vytvořit společenské místo pro setkání s přáteli, grilování či místo k odpočinku? Zaměřte se na pergoly, které zabraňují pronikání deště i slunce. Stejně jako můžete pergoly použít pro zastřešení posezení, je můžete použít pro zastřešení automobilu místo garáže.

Stále častěji se zahrada stává oázou pro odpočinek. Chcete-li na zahradě strávit se svými přáteli příjemné chvíle, grilovat, nebo si užívat pěkného počasí, investujte do hliníkových pergol. V současné době jsou hliníkové pergoly v České republice stále oblíbenější. Důvodů, proč se tyto pergoly dostávají do popředí, je hned několik. V první řadě vás nadchne dlouhá životnost, nenáročnost na údržbu a ojedinělý design. Barvy pergol jsou stálé a nemusíte se bát, že byste pergolu museli každoročně natírat speciálními barvami.