Repa - česká tradice

on . Posted in Exteriér

Firma REPA je česká společnost zabývající se výrobou pracovní obuvi a ochranných pracovních pomůcek zajišťující bezpečnost a ochranu zdraví při práci všech druhů. Věnuje se také výrobě obuvi jak s lepenou podešví tak i s přímým nástřikem podešve. Z ochranných pracovních pomůcek vyrábí například pracovní rukavice, ochranné pracovní pomůcky pro svářeče a mnohé další. V jejich sortimentu dále také najdete obuv Prestige, která je vyráběná přímo ve Zlíně, dámské a pánské holinky, pracovní oděvy a jiné pracovní pomůcky. Nepodceňujte své zdraví a pořiďte si kvalitní ochranné pracovní pomůcky.

Komponenty pro kované ploty

on . Posted in Zahrada


IDEALTRADE, spol. s.r.o. je česká obchodní společnost, založená v roce 1996, která se zabývá prodejem a distribucí výrobků v oblasti stavebnictví, dům a zahrada.
V oboru kovaných výrobků pracuje od roku 2005 a postupně rozšiřuje sortiment pro zámečnické a kovářské práce. Aktuálně nabízí kované komponenty (profily, pásoviny, ozdobné tyče, špice, kování), vhodné pro výrobu bran, plotových dílců, zábradlí, mříží a jiných sestav. Výrobky jsou určeny jak pro řemeslníky, tak i pro šikovné kutily.