Zorganizujte si domov se stylovými komodami

on .

Mít doma pořádek (nebo aspoň organizovaný chaos) se vždycky hodí. Kolikrát už se vám stalo, že jste ve spěchu nemohli najít určitou věc, kterou jste zrovna nutně potřebovali? Kolikrát už jste řešili problémy se zmačkaným prádlem, protože jste jej uložili na nevhodné místo? Tyto problémy vám s přehledem pomůže vyřešit stylová i praktická komoda, ve které je dostatek místa na všechny vaše důležité věci.

 Stále častěji se stává, že si lidí pořizují komody jen tak na okrasu. Není se čemu divit, komoda už dávno není jen úložný prostor, ale také nepostradatelný designový prvek. Najdete je ve spoustě různých barevných provedeních. Liší se také v tom, jak mají rozložené jednotlivé úložné prostory a jaké je primární umístění komody. Každý si tak může vybrat komodu podle toho, k čemu přesně ji potřebuje a kam ji bude chtít postavit. Komody do ložnice se budou lišit od komod určených do dětského pokoje. Nejen barvách, ale také úložných prostorách. Zatímco dospěláci budou chtít spíš úložný prostor na oblečení nebo ložní prádlo, děti zajjímá hlavně to, kam rychle uklidí všechny svoje hračky.

komoda

Když máte v účelu komody jasno, je čas přejít na rozhodování o designu. Velmi oblíbené jsou komody bílé. Evokují čistotu a jemnost a také úžasně vypadají. Hodí se prakticky do jakékoliv barevné kombinace. Vedle nešlápnete ani s černou komodu, která budí dojem luxusu. Věc, která se nikdy neomrzí, je dřevěný povrch, který zase působí útulně. No a dětem samozřejmě udělá radost ta nejbarevnější.

Nezoufejte, pokud v okolí nemáte žádný obchod s nábytkem. Není problém si komodu objednat přes internet a nechat si ji dovézt až domů. Velký výběr najdete například v internetovém obchodě Dona-shop, který nabízí různé typy komod a dalšího nábytku pro celý dům nebo byt.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit