Průmyslová vrata pro nejnáročnější provozy

on .

Průmyslové provozy se často vyznačují vysokou náročností na vstupy a úzávěry, které musí splňovat přísné požadavky, aby bylo možné dosahovat nejvyšší efektivity práce a aby docházelo k co nejmenšímu počtu chyb a případně nehod. Jedním z typů vrat, která tento požadavek splňuje naprosto dokonale jsou rychloběžná rolovací vrata. V tomto článku se o dovíte, proč jsou tak oblíbeně v mnoha různých průmyslových odvětvích.

rychloběžná rolovací vrata

 Základní informace

Rychloběžná, nebo také fóliová vrata se vyznačují naprosto špičkovou technologií, maximální bezpečností provozu a také modernímu vzhledu. Jejich vlastnosti z nich dělají ideální volbu pro provozy, kde je potřeba udržovat stálou teplotu a stav vzduchu. Jejich otevírání i zavírání je velmi rychlé, takže se rozhodně nemusíte bát úniku tepla. Jsou tedy velmi výhodné i do budoucna, protože šetří náklady za topení. Mezi další výhody patří dlouhá životnost a velmi snadná údržba. Potěší také ty, kteří si potrpí na ticho, protože jejich provoz je téměř neslyšný. Hodí se především do průmyslových a logistických budov, kde je potřeba častý vjezd a výjezd vozidel.

Cena rychloběžných vrat

Cena bohužel nelze říct jen tak. Odvíjí se totiž od spousty faktorů. které musíte sdělit přímo výrobci, aby byl schopen vám cenu navrhnout co nejpřesněji. Mezi tyto faktory patří například:

  • Rozměry
  • Povrchová úprava
  • Materiál různých prvků vrat

Pokud výrobci sdělíte všechny tyto informace, bez problémů vám cenu vypočítá. Pamatujte, čím více informací, tím přesnější kalkulace.

fóliová vrata

Český výrobce

V Česku i na Slovensku vyrábí rychloběžná fóliová vrata například firma Spedos. Ke kvalitním a spolehlivým vratům získáte také profesionální servis a pravidelné kontroly.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit