Průmyslová vrata pro nejnáročnější provozy

on .

Průmyslové provozy se často vyznačují vysokou náročností na vstupy a úzávěry, které musí splňovat přísné požadavky, aby bylo možné dosahovat nejvyšší efektivity práce a aby docházelo k co nejmenšímu počtu chyb a případně nehod. Jedním z typů vrat, která tento požadavek splňuje naprosto dokonale jsou rychloběžná rolovací vrata. V tomto článku se o dovíte, proč jsou tak oblíbeně v mnoha různých průmyslových odvětvích.

rychloběžná rolovací vrata

Zorganizujte si domov se stylovými komodami

on .

Mít doma pořádek (nebo aspoň organizovaný chaos) se vždycky hodí. Kolikrát už se vám stalo, že jste ve spěchu nemohli najít určitou věc, kterou jste zrovna nutně potřebovali? Kolikrát už jste řešili problémy se zmačkaným prádlem, protože jste jej uložili na nevhodné místo? Tyto problémy vám s přehledem pomůže vyřešit stylová i praktická komoda, ve které je dostatek místa na všechny vaše důležité věci.

Chladicí technika pro všechny

on .

Udržení produktů či zásob v chladu je často v různých průmyslových firmách důležitá část technologického postupu. Často samotné technologické či pojistné zásoby musí být drženy na určité teplotě, aby neztratily hodnotu.

box na chlazení od Frigomont

Filtrační a odsávací zařízení do podniků

on .

Zvětšujete působiště Vaší práce a už Vám u práce nestačí pouhé otevření oken? Jestli se Váš podnik zabývá prací, která může při nesprávném filtrování být zdraví nebo až životu nebezpečna, doporučujeme si přečíst následující článek

Kde koupit kvalitní smrkové palubky za dobrou cenu?

on .

Sehnat kvalitní, ale zároveň nepředražené smrkové palubky je dneska opravdu těžkým oříškem. Pokud chcete ušetřit hodiny hledáním a porovnáváním kvality a cen různých výrobců a prodejců, tak jste tady správně. Čeká vás totiž dobrá zpráva - udělali jsme to za vás a našli výrobce, který má desetiletou historii v oblasti výroby a prodeje smrkových a jiných palubek.

kvalitní smrkové palubky za dobrou cenu

Jak na krby a komíny?

on .

Mít doma takový krb, to je sen. Není nesplnitelný. Jen si dobře musíte rozmyslet, jaký takový krb chcete a k čemu by vám měl sloužit. Dalším bodem je mít kvalitní komín a umět se o něj starat. Nebo alespoň rekonstruovat váš starý komín, k tomu se doporučuje metoda frézování komínů, která je šetrnější a provádí se například ve Zlíně na domech baťovského typu.

Frézování komínů Zlín

Jádro paneláků

on .

Jak se jistě shodneme, největší slabinou panelákových bytů je jejich jádro. Proto pokud někdo plánuje výraznější zásah v rámci jeho bytu, spojí to jako rekonstrukce bytového jádra, ať už má důvody jakékoliv – estetické, hygienické nebo bezpečnostní. Na začátku rekonstrukce si rozmyslete, jak by se měla vaše koupelna změnit a kolik můžete do přestavby investovat. Potom máte dvě varianty: pustit se do rekonstrukce sami nebo ji přenechat odborníkům.
Odborné studio se postará nejen o vaši rekonstrukci, ale ještě před začátkem vám vytvoří 3D vizualizaci, abyste měli představu, jak bude bytové jádro vypadat po dokončení prací. Na konci bude perfektní výsledek a minimum starostí.a

Proč zvolit plastová okna pro váš rodinný dům?

on .

plastová okna Zlín

V současné době je spousta zájemců o plastová okna zahlcena velkým množstvím informací. Výrobci plastových oken se snaží získat co nejvíce zákazníků, a proto investují do lákavých reklamních kampaní. Tento článek neslouží jako vychvalování toho či onoho okenního profilu, ale dává zákazníkům pádné argumenty, proč stará okna vyměnit za nová plastová.