Jak probíhá údržba trávníku?

on .

Díky pravidelné údržbě umělého trávníku podle návodu, který poskytuje dodavatel, je zajištěna dlouhodobá životnost povrchu se zachováním všech vlastností a parametrů. Údržba trávníku je prováděna moderními technologiemi čištění. Jedná se o šetrné čištění, při němž dochází k odstranění nečistot přímo z povrchu hřiště.

Druhy vitrín

on .

V čomu môžu slúžiť vitríny? Vitrína môže byť potrebné informačné. Majú väčšinou sploštený tvar na nohách. Niekedy sa týmto vitrínam hovorí informačné tabule a využívajú ich rôzne spolky, mesto a organizácie na informovanie verejnosti o dianí. Ďalšou možnosťou sú výstavné vitríny. S tými sa môžete stretnúť v múzeách, na výstavách a pod Tieto vitríny patrí do veľkosti k väčším až najväčším. Vyrába sa v rôznych veľkostiach väčšinou na zákazku. Môžu byť vyrobené aj z lexanu alebo z bezpečnostného skla, pretože chráni často drahé predmety. Ďalšou možnosťou sú predajné vitríny, ktoré sú väčšinou napojené na alarm. V nich sa vystavujú drahšie predmety (elektronika, PC a pod), ktoré lákajú zlodejov.

Jak vybrat čerpadlo?

on .

Dříve než začnete vybírat čerpadlo, odpovězte si na několik zásadních otázek:

  • - jakou kapalinu budete čerpat (čistá nebo znečištěná voda)
  • - odkud budete čerpat, důležitá je hloubka sání nebo výška mezi ponořeným čerpadlem a místem vyústění potrubí
  • - množství čerpané kapaliny v místě vyústění potrubí (v litrech za minutu)
  • - požadovaný tlak v nejvyšším místě odběru

Po získání těchto údajů můžete vybrat vhodné čerpadlo nebo výběr konzultovat s profesionální firmou. Na výběr máte z čerpadel ponorných, odstředivých, kalových, oběhových nebo domácích vodáren. Pomoci vám může například firma Helísek.

Repa - česká tradice

on .

Firma REPA je česká společnost zabývající se výrobou pracovní obuvi a ochranných pracovních pomůcek zajišťující bezpečnost a ochranu zdraví při práci všech druhů. Věnuje se také výrobě obuvi jak s lepenou podešví tak i s přímým nástřikem podešve. Z ochranných pracovních pomůcek vyrábí například pracovní rukavice, ochranné pracovní pomůcky pro svářeče a mnohé další. V jejich sortimentu dále také najdete obuv Prestige, která je vyráběná přímo ve Zlíně, dámské a pánské holinky, pracovní oděvy a jiné pracovní pomůcky. Nepodceňujte své zdraví a pořiďte si kvalitní ochranné pracovní pomůcky.

Odolné OSB desky

on .

Tuhost a pevnost to jsou dvě ze základních vlastností vystihující OSB desky. OSB neboli oriented strand board deska je tvořena třemi až čtyřmi vrstvami lisovaného dřeva.  Každá vrstva je tvořena třískami a hoblinami, které jsou na sebe kolmo orientovány, tyhle vrstvy jsou pak spojeny voděodolnou pryskyřicí.

Lišty - Dřevoobchod Liška

on .

Každá dřevozpracující společnost má ve svém portfoliu produktů lišty, které mají široké uplatnění. Využijete je k zakrývání hran, k rámování obrazů a k dalším činnostem v tomto oboru. Jednou z dřevozpracujících firem je také dřevoobchod Liška, který si vás podmaní svou pestrou nabídkou lišt, které jsou vyrobené ze smrku nejvyšší kvality. U dřeva je jeho jakost velmi důležitá, protože čím je kvalita vyšší, tím delší životnost je zajištěna u produktů z něho vyrobených.

Dřevostavby Brno

on .

V minulosti byly dřevostavby považovány za méně hodnotné stavení, ale současné trendy ukazují pravý opak. Dřevostavby Brno se stávají stále oblíbenější, a to díky širokému využití. Asi nejžádanější jsou dřevostavby v podobě zahradních domků, které se zaručují svou vysokou kvalitou a dlouhodobou životností. Objekty ze dřeva jsou charakteristické také skvělými tepelněizolačními vlastnostmi.